Movies
Ratings
17
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0