Titles you rated
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Escape from PretoriaRated ★ 2.0
ExtractionRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0