Movies
Ratings
360
3 IdiotsRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0