Movies
Ratings
412
ExitRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
A Perfect ManRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 5.0