Series
Ratings
24
Still 17Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0