Series
Ratings
178
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
PulseRated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 3.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Love Is Blind: UK Season 1Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Love Island Australia Season 5Rated ★ 3.0
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0