Series
Ratings
163- The Mystic Archives of DantalianRated ★ 3.0
- YuruYuriRated ★ 1.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Little Witch AcademiaRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 1.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 3.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
- IS <Infinite Stratos>Rated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 3.5