Movies
Ratings
818
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0