Titles you rated
47 Meters DownRated ★ 2.5
Midnight Diner 2Rated ★ 4.5
The Devil's PathRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
BedeviledRated ★ 1.5
Memoir of a MurdererRated ★ 1.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0