Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
RamsRated ★ 4.0
Petite MamanRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
One Way TripRated ★ 3.0
MethodRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0