Titles you rated
MIU404Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Best MistakeRated ★ 3.5
Best Mistake Season 1Rated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
- Produce X 101Rated ★ 4.0
Super Band Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0