Movies
Ratings
341
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
Blue VelvetRated ★ 3.5
9Rated ★ 3.0
The Brothers GrimmRated ★ 2.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 2.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
CartRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5