Series
Ratings
197
Long VacationRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Show Window: The Queen's HouseRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0