Movies
Ratings
247
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
ExtractionRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
The SpongeBob Movie: Sponge on the RunRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0