Titles you rated
The Front LineRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0