Movies
Ratings
287
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 0.5
Look BackRated ★ 4.0
No Way UpRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 1.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5