Titles you rated
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- BakumanRated ★ 3.0
The Client ListRated ★ 3.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
LostRated ★ 2.5- Being Human Season 3Rated ★ 2.0
Being Human Season 2Rated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- New my fair PrincessRated ★ 3.5
- Being Human Season 1Rated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 5.0