Series
Ratings
30- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0