Series
Ratings
51
ChernobylRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0