Movies
Ratings
195
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Night Always ComesRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 1.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 0.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5