Series
Ratings
73
Seoul 1945Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Ashes of LoveRated ★ 4.5
Air CityRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5