Titles you rated
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 5.0
My Oxford YearRated ★ 2.0
ElioRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Idea of YouRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.0
Yi YiRated ★ 1.5