Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 2.5
LegendRated ★ 3.0
All the Bright PlacesRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5