Titles you rated
Peaky BlindersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5