Series
Ratings
243
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 5.0- 꿈을 이뤄주는 코끼리Rated ★ 5.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 5.0
Sailor Moon RRated ★ 3.5- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0