Movies
Ratings
133
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5- JAURIM, The WonderlandRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
BeatRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5