Titles you rated
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 5.0