Series
Ratings
21
Personal TasteRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5