Series
Ratings
117
Personal TasteRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
WhisperRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 2.0
Royal PainsRated ★ 4.0
Royal PainsRated ★ 4.0
Royal PainsRated ★ 4.0
Royal PainsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0