Movies
Ratings
692
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5