Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5