Movies
Ratings
50
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
xXxRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0