Titles you rated
Dear ExRated ★ 4.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0