Titles you rated
- TarotRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
Fall for MeRated ★ 1.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
The VisitRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.5
The Electric StateRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.5
FracturedRated ★ 2.0