Movies
Ratings
539
The ExorcistRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 4.5
A Moment of RomanceRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 0.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0