Movies
Ratings
211
BlindRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
NoahRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 3.5