Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
The Seeds of ViolenceRated ★ 3.5
Cars 3Rated ★ 3.0
Mis-PresidentRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.5
The We and the IRated ★ 3.0
MöbiusRated ★ 3.0
CitizenfourRated ★ 5.0
Journal de FranceRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 4.0
The Family FangRated ★ 2.5
The Light Between OceansRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 4.5
Nothing But the TruthRated ★ 4.5
The BeguiledRated ★ 2.0