Titles you rated
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5