Titles you rated
The Social DilemmaRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
The Perfect DateRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0
The Kite RunnerRated ★ 3.0
This Changes EverythingRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
How to Be SingleRated ★ 3.5
The Other WomanRated ★ 2.0
My Best SummerRated ★ 4.0
Suddenly SeventeenRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5