Movies
Ratings
283
La La LandRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 1.5