Movies
Ratings
110- The Last RideRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
DoomRated ★ 5.0
EraserRated ★ 5.0
Bewitching AttractionRated ★ 4.5
Love and Other DisastersRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Speed RacerRated ★ 5.0
The GuardianRated ★ 5.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
Happy Feet TwoRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
BeanRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0