Titles you rated
PoongsanRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
The Perfect StormRated ★ 3.5
The Bone CollectorRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.5- PapaRated ★ 2.5
HitmanRated ★ 3.5
CliffhangerRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 2.5