Movies
Ratings
397
RosebudRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Central StationRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 2.0
The 400 BlowsRated ★ 1.5
WrinklesRated ★ 5.0
My Life as a DogRated ★ 0.5
Ad AstraRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 1.0
CapernaumRated ★ 4.5
The Current WarRated ★ 3.5- DoctorRated ★ 2.0
It Chapter TwoRated ★ 0.5