Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Your Turn To KillRated ★ 5.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Masters of Sex Season 1Rated ★ 5.0- Masters of SexRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- 원한 해결사무소 리붓Rated ★ 3.5
The King of LegendRated ★ 4.5