Series
Ratings
31
Band of BrothersRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0