Titles you rated
- The Time of FeverRated ★ 3.5
Unintentional Love StoryRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
FleabagRated ★ 4.0