Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0