Titles you rated
American PsychoRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
The HostRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Seven Years of NightRated ★ 1.0
WatchmenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0