Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
Family TiesRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Dark WaterRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
IbelinRated ★ 3.5