Titles you rated
Nanny McPheeRated ★ 4.5
HungerRated ★ 3.5
Au Revoir, UFORated ★ 3.0
The PuppetRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 2.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
BambiRated ★ 3.0
Postman to HeavenRated ★ 3.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 4.0
DumboRated ★ 3.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 3.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
Julia's EyesRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 5.0
The CatRated ★ 3.5
Lady and the TrampRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.5